Сервісна підтримка

Відповідно до ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності» медична лабораторія повинна чітко виконувати всі рекомендації виробника відносно роботи з обладнанням. Даний ДСТУ може бути використаний з метою підтвердження чи оцінки компетентності медичних лабораторій користувачами лабораторних послуг, що регулюються органами влади і органами акредитації.

ТОВ «ДНК-Технологія Україна», як офіційний представник виробника медичного обладнання, відносно продукції рекомендує наступне:

Проводити технічне обслуговування (далі ТО) приладів серії ДТ (ДТ-96, ДТ Прайм, ДТ Лайт) з періодичністю один раз в рік не залежно від гарантійних забов’язань Компанії з метою підтримки обладнання в робочому стані протягом всього терміну експлуатації.

На сьогодні розроблені дві методики ТО (ТО 1 і ТО 2):

  • ТО 1 рекомендовано проводити по завершенню першого року експлуатації приладів;
  • ТО 2 рекомендовано проводити по завершенню гарантійного періоду і надалі щорічно до закінчення терміну експлуатації приладів.

У процесі проведення ТО1 перевіряються наступні параметри приладів:

  1. Зовнішній вигляд і стан опломбування приладу.
  2. Програмне забезпечення.
  3. Робота механізмів вертикального і горизонтального переміщення термоблока.
  4. Робота оптичної частини приладу.
  5. Робота температурної частини приладу.

ТО 2 також включає калібрування термоблока і оновлення прошивок температурного, оптичного, дисплейного і моторного контролерів до актуальних версій.

За результатами виконаного технічного обслуговування приладів видається акт про відповідність обладнання вимогам до робочого стану (вимогам ТУ виробника).

З питань проведення технічного огляду, рекламацій та уточнень з приводу роботи наборів реагентів звертайтеся до

Bідділу технологічної підтримки:

+38(067) 352 90 02
+38(063) 848 44 57
 
b.tarasiuk@dna-technology.ua

Форма зворотнього зв'язку